تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تعمیرگاه تخصصی کیا هیوندای

تعمیرگاه تخصصی کیا هیوندای

دو شرکت کره ای کیا و هیوندای در واقع زیر مجموعه ای از یک شرکت مادر بوده و به لطف تیم مهندسی و مدیریتی مستقل توانسته بخش بزرگی از بازار خودرو در سطح جهان را به خود اختصاصی دهد. تفاوت در طراحی و امکانات به روز در کلاس جهانی که این دو خودرو ساز برای خودرو های تولیدی خود در نظر گرفته اند باعث شده مشتریان بیشتری تمایل به خرید این خودرو ها داشته باشند.

در بازار ایران نیز این دو برند طرافداران بسیاری داشته و بازار این دو برند همواره در داخل کشور داغ بوده و حتی در زمان رکود نیز خرید و فروش بهتری به نسب رقبا دارند. که با توجه به تنوع محصول و کیفیت بالا حق انتخاب بسیاری به مشتریان خود میدهد.

تعمیرگاه تخصصی کیا هیوندای

تعمیرگاه تخصصی کیا هیوندای همواره باید در تعمیرگاه مجاز داری گواهی رسمی این دو شرکت انجام شود و در صورت مراجعه به مراکز غیر مجاز مطمنا مشکلات بعدی بسیاری برای خودرو شما پیش آمده و هزینه تعمیر نهایی برای شما بسیار بیشتر خواهد بود.

ما در مجموعه هیدروتک با دارا بودن مجوز و گواهی نامه تعمیرگاه تخصصی کیا هیوندای آماده ارائه خدمات به شما مشتریان محترم هستیم. همچنین شما میتوانید از خدمات بازدید و مشاوره به صورت رایگان از خدمات ما استفاده نمایید. شماره تماس ما: 09125384034  –   09129384034

طراحی داخلی:

کیا طراحی بهتری در ظاهر و کیفیت کابین به نسبت هیوندای داشته و این مورد توافق بسیاری از مراکز بررسی خودرو است.

قدرت موتور:

توان موتور و گیربکس در هر دو برند یکسان بوده و تفاوت چشمگیری با بکدیگر ندارند. البته در خودور های میانرده هیوندای عملکرد بهتری دارد.

عمر مفید:

با مقایسه مجموع خودرو های تولید برند کیا و هیوندای خودرو های کیا دوام بهتری به نسبت رقیب خود دارند.

خودرو شهری: کیا

سدان ابعاد متوسط: هیوندای

سدان ابعاد بزرگ: کیا

نیمه شاسی (ساب کامپکت): هیوندای – کونا

شاسی بلند (کامپکت): کیا اسپرتیج در مقابل توسکان

شاسی بلند متوسط : کیا – نمونه کیا سورنتو

تنوع محصول: کیا در واقع محصولات متنوع بسیاری در بازار ایران داشته از این رو فراوانی قطعات بیشتری دارد.

در پایان میتوان گفت برند کیا در بازار جهانی قیمت مناسب تری داشته اما در ایران به دلیل ممنوعیت واردات برعکس بوده و در رنج قیمت 300 الی 700 انتخاب بهتری از محصولات هیوندای خواهید داشت و در نتیجه آن بازار و قطعات ارزان تر خواهد بود. زیرا شرکت کرمان موتور بخشی از تولیدات هیوندای را به صورت مونتاژ در بازار عرضه کرده و از این رو قیمت بسیاری از خودرو ها همچون I20  در مقایسه یا کیا ریو و پیکانتو پایین تر است.

تفاوت کیا و هیوندای

یکی از مواردی که ممکن است شما در زمان خرید خودرو با آن برخورد نمایید، انتخاب کدام یک از این دو برند است که مطمنا گزینه های بسیاری در پیش روی شما قرار میدهد.

در زمان خرید ابتدا باید اولویت های خود را در نظر بگیرید. آیا شما خودرو لوکس میخواهید یا خودرویی که استهلاک پایین داشته باشد یا ظاهر کابین و قدرت موتور برای شما حائز اهمیت است.

کیا یا هیواندای مسله این است؟

همانطور که در بخش قبل گفته شد، باید اولویت های خود را در نظر بگیرید. ما برای تسهیل انتخاب برای شما بررسی مختصری در این خصوص انجام میدهم.

در نظر داشته باشید بررسی انجام شده در بازه قیمتی یکسان و خودرو های مشابه است. کیا اسپرتیج با سانتافه قابل قیاس نیست!

تعمیرگاه تخصصی کیا هیوندای

برای یافتن تعمیرگاه تخصصی کیا هیوندای میتوانید از مسیر یاب های زیر جهت پیدا کردن مسیری کوتاه و نزدیک اقدام کنید.

تعمیرگاه تخصصی کیا     –    تعمیرگاه تخصصی هیوندای

همچنین همکاران ما آماده ارائه سرویس خودرو در محل به شما مالکین خودروها کیا و هیوندای هستند.

تعمیرگاه تخصصی کیا هیوندای

همانطور که در بالا بررسی در خصوص انتخاب خودرو در بین برند کیا و هیوندای انجام شد، و هر کدام در کلاس خود برتری نسبت یکدیگر داشتند. اما در نظر داشته باشید تمامی خودرو ها نیاز به سرویس اولیه و دوره ای دارند. ما در مجموعه تخصصی هیدروتک تمامی نیاز های شما برای تامین قطعات، انجام سرویس، رفع ایراد گیربکس و تمامی خدمات مورد نیاز شما برای خودرو های کیا و هیوندای را انجام میدهیم.

Call Now Buttonتماس بگیرید