تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206

پژو 206 اتوماتیک مونتاژ داخل بسیار متفاوت از خودرو های وارد شده نسل فرانسوی خود است.

در بخش گیربکس به دلیل کیفیت پایین قطعات به نسبت خرابی بیشتری مشاهده میشود در این بخش توضیحاتی در خصوص این خودرو پر طرفدار خواهیم داد.

آنچه در تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 برای رفع خرابی گیربکس اتوماتیک شما اول از اشکالات فنی پیش آمده پرسش می شود

خطای خرابی گیربکس و یا وجود ایراد در گیربکس اتوماتیک 206 در بیشتر موارد با روشن شدن چراغ اسنو (S) و  ستاره(*) همراه است.

هنگامی که این دو علامت همزمان روشن میشود. بدین معنی است که گیربکس اتوماتیک 206 شما دچار مشکل شده که باید توسط کارشناس بررسی و رفع ایراد شود.

روشن شدن چراغ اسنو (S) و چراغ ستاره (*)

زمانی که خودرو شما سرد است و ماشین را روشن میکنید روشن شدن این دو چراغ به عنی وجود مشکل و خرابی در بخش ساعت گیربکس اتوماتیک شماست.

اگر چراغ گیربکس اتوماتیک 206 شما در زمان حرکت و گرم بودن خودرور روشن شد یا در حالت درایو (D) قفل کرد یا در حالت منوال (Manual) یا در دنده 3 ماند بدین معنی است که گیربکس اتوماتیک خودرو شما با افت فشار مواجه شده است.

در مواردی که شروع استارت زدن همراه با روشن شدن چراغ اسنو (S) و چراغ ستاره (*) است. و پس از رفتن در حالت استارت این چراغ ها به شکل خط تیره (–) تبدیل میشود. گیربکس اتوماتیک 206 شما دچار مشکل برقی است.

عدم توجه به اخطار های خودرو مشکلات بعدی و پر هزینه به همراه دارد.

بسیاری از خودرو هایی چون: مگان اتوماتیک، پژو 206207407، ساندرو، استپ وی، سیمبول، L90 تندر90 و C5 که دارای گیربکس مشابه با 206 هستند ( از گیربکس AL4 استفاده میکنند.) خطایی مشابه دارند. در صورت عدم توجه و با توجه گسترش مشکل به سایر بخش های گیربکس به هیچ عنوان نسبت به این خطاها بی تفاوت نباشید.

کلیه خدمات و ایراد مربوط به گیربکس AL4 در مجموعه هیدروتک به صورت کاملا تضمینی به همراه گارانتی رفع میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید