تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تعمیر موتور

در پایین برخی از قطعات موتور خودرو را مشاهده میفرمایید، که در صورت وجود ایراد در هر یکی از این قطعات و عدم تعمیر موتور در زمان مناسب مشکلات بعدی بسیاری به همراه خواهد داشت.

تعمیر موتور خودرو

تعمیر موتور

موتور خودرو ها بنزینی با سوزاندن بنزین در محفظه احتراق و به حرکت در آوردن سوپاپ ها انرژی حاصل از سوزاندن را به نیروی میکانیکی تبدیل میکند. و این نیرو از طریق  چرخ دنده ها به گیربکس خودرو شما منتقل شده و سپس به چرخ های خودرو شما منتقل میشود.

در واقع وجود ایراد در این بخش و عدم رسیدگی و عدم تعمیر موتور مشکلات بعدی بسیاری برای شما در پی خواهد داشت. و حتی ممکن است ایرادی حتی بسیار جزئی که با هزینه ای پایین قابل رفع است، برای شما بسیار پر هزینه شود.

شمع

تسمه تایم

سوپاپ هوا

پیستون

رینگ پیستون

میل سوپاپ

میل لنگ

واشر سر سیلندر

سر سیلندر

بلوک سر سیلندر

تعمیر موتور

تعمیر موتور خودرو یکی از موارد بسیار مهم و تخصصی بوده و باید در مراکز معتبر به صورت تخصصی انجام شود.

در بسیاری موارد مالکان محترم با مراجعه به مراکز غیر معتبر و غیر متخصص نه تنها مشکل خودرو را رفع نکرده بلکه در این مراکز با تشخیص اشتباه سایر بخش های سالم نیز معیوب میشود. که با توجه به غیر مجاز بودن مرکز هیچگونه پاسخگویی وجود نخواهد داشت.

ما در مجموعه تخصصی هیدروتک با دارا بودن کادری مجرب و متخصص با تشخیص صحیح و انجام تعمیرات لازم خودرو شما را در سلامت کامل به همراه ضمانت نامه تحویل شما میدهیم.

تعمیر موتور

انتخاب قطعه اصلی

یکی دیگر از معضلات تعمیر موتور تعویض و یا تعمیر قطعات معیوب است. تهیه قطعات اصلی و فابریک یکی از مهمترین بخش های تعمیر موتور خودرو است، که حتی استادکاران نیز گاهی اشتباه میکنند.  در این شرایط بهترین راه تهیه قطعات از مراکز معتبر بوده که قطعه اصلی و فابریک را خدمت شما ارائه میدهند.

ما در مجموعه هیدروتک با داشتن مجموعه مستقل ارائه دهنده قطعات نیز هستیم. و تمامی قطعات استفاده شده در خودرو شما به همراه گارانتی ارائه میشود، تا هیچگونه نگرانی در خصوص قطعه نداشته باشید و از رانندگی خود لذت ببرید.

قطعات اصلی مشخصه های اختصاصی داشته که تنها از طریق آشنایی با قطعه اصلی قابل تشخیص است. همچنین مهندسین ما در مجموعه هیدروتک با داشتن بیش از 18سال سابقه در امر تعمیرات خودرو قطعات اصلی و غیر اصلی را تشخیص میدهند.

تعمیر موتور خودرو

همانطور که گفته شد تعمیر موتور خودرو علاوه بر تخصص نیازمند آشنایی با قطعات اصلی است. در بسیاری از موارد ممکن است خودرو شما در بخش موتور (پیشرانه) دچار مشکل شده و شما در راه بمانید. و مجبور به مراجعه به تعمیرگاه های غیر مجاز شوید. که با رفع ایراد به صورت لحظه ای و یا برداشتن قطعه اصلی شما و جایگزینی آن با قطعه غیر اصلی مشکلات بسیاری برای شما به همراه آورد.

شما میتوانید با تماس مستقیم با متخصصین ما در مجموعه هیدروتک و شرح مشکل بدون نیاز به مراجعه مراکز غیر مجاز مشکل خودرو را رفع کرده تا به مرکز مجاز مراجعه فرمایید.

شماره تماس: 0912538403409129384034

Call Now Buttonتماس بگیرید