تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تعمیر گیربکس اتوماتیک

تعمیر گیربکس اتوماتیک

تعمیر گیربکس اتوماتیک، تشخیص ایراد و مراجعه به موقع به تعمیرگاه مجاز بهترین روش پیشگیری از آسیب دیدن بخش های دیگر گیربکس است.

گیربکس های اتوماتیک دارای بخش های بسیاری بوده که وجود ایراد و خرابی هر یک از این قسمت ها علائم مختلفی دارد. گیربکس های اتوماتیک حساسیت بیشتری نسیت گیربکس های دستی داشته و باید در مراکز تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک به صورت دقیق بررسی شود.

گیربکس خودرو های امروز دارای قطعات بسیار حساسی بوده که در صورت وجود ایراد تمامی قسمت ها را تحت تاثیر قرار میدهند. یکی از این علائم تقه زدن گیربکس در زمان تعویض دنده است.

عیب یابی رایگان گیربکس اتوماتیک

همانطور که پیشتر گفته شد، گیربکس اتوماتیک خودرو بخش حساسی بوده که قطعات آن به صورت یکپارچه با سایر اجزای گیربکس در ارتباط است.

هزینه تعمیرگیربکس بسته به نوع ایراد و مدل خودرو شما متفاوت است، شما میتوانید با مراجعه به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک هیدروتک مهندسین ما در این مجموعه رایگان خودرو شما را بررسی کرده و پس از عیب یابی هزینه تعمیر خدمت شما اعلام نمایند.

همچنین میتوانید از مشاوره تلفنی ما نیز بهرمند شوید. مهندس حیدری: 09125384034

 

مدت زمان تعمیر گیربکس

تعمیر و بازکردن گیربکس نیازمند زمان است و به دلیل پیچیدگی تمامی قطعات باید به صورت دقیق باز و بررسی شوند، این کار در حدود 3 الی 4 ساعت انجام میشود. شما میتوانید برای هدر نرفتن زمان خود از سرویس تحویل درب منزل استفاده نمایید.

در بسیاری مواقع کارمندان زمان کافی برای مراجعه به تعمیرگاه را ندارند، ما مشکل خودرو شما را بدون نیاز به حضور در تعمیرگاه رفع میکنیم. و پس از اتمام خودرو را به محل مورد نظر شما می آوریم.

تنها کافی است با شماره: 09125384034 تماس گرفته و ایراد خودرو را شرح دهید.

ما در سریعترین زمان میرسیم.

Call Now Buttonتماس بگیرید