تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تعمیر و سرویس گیربکس سوروزکی ویتارا

تعمیر و سرویس گیربکس سوروزکی ویتارا

سوزوکی ویتارا یکی از خودرو های بسیار محبوب که در داخل کشور منتاژ و تولید میشود.

این خودرو در 4 نسل در کشور ژاپن توسط کمپانی سوزوکی تولید شده و تا کنون نیز ادامه داشته. گرند ویتارا که در داخل کشور تولید و مونتاژ میشود نسل سوم این خودرو بوده گیربکس سوزوکی ویتارا در دو نوع 4دنده اتوماتیک و 5دنده دستی تولید شده.

سوزوکی ویتارا را میتوان در کلاس خودرو های SUV کوچک دسته بندی کرد، این خودرو به دلیل امکانات بسیار عالی و اندازه مناسب شهری انتخابی مطمن برای شهر های بزرگ که دارای ترافیک نیمه سنگین و محل پارک بسیار کمی است.

این SUV کوچک دارای یک موتور با حجم 2393 سی سی 4 سیلند 16سوپاپ بوده که قدرت 169 اسب بخاری تولید شده را توسط گیربکس به چرخ ها منتقل میکند.

تعمیر و سرویس گیربکس سوروزکی ویتارا

 

این خودرو ژاپنی یکی از با کیفیت ترین خودرو هایی است که داخلی سازی آن به خوبی انجام شده و یکی از انتخاب های مناسب در زمان خرید خودرو ایرانی در بازار دست دوم به حساب می آید.

در زمان خرید خودروی اتوماتیک یکی از شاخص هایی که تایید کننده سلامت فنی خودرو خواهد بود وضعیت گیربکس آن است. گیربکس خودرو های اتوماتیک به نسبت خودرو های دنده دستی از حساسیت بیشتری برخوردار بوده و نیازمند سرویس و رسیدی منظم است.

گیربکس های اتوماتیک قبل از خرابی و یا از کار افتادن علائم مشخصی از خود نشان میدهند و سوزوکی گرند ویتارا نیز از این قاعده مستثنا نیست و در صورت وجود ایراد در این بخش چراغ گیربکس روشن شده و شما را از وجود ایراد مطلع خواهد کرد.

تعمیر و سرویس گیربکس سوروزکی ویتارا

 

علائم بسیاری نشان دهنده زمان تعمیر و سرویس گیربکس سوروزکی ویتارا شما است که در ادامه برخی از این موارد را توضیح میدهیم.

  1. تقه زدن گیربکس در زمان سرد بودن خودرو (ابتدای صبح که خودرو چندین ساعت در هوای سرد قرار داشته)
  2. تقه زدن گیربکس پس از گرم شدن خودرو در هنگام حرکت یا تعویض دنده
  3. صدای غیرعادی از گیربکس در زمان تعویض دنده
  4. روشن شدن چراغ خطای کامپیوتر گیربکس
  5. روغن ریزی و چرب شدن اطراف گیربکس
  6. گاز هرز در زمان تعویض دنده
  7. ماندن در دنده اظطراری

علائم بالا تنها برخی از موارد قابل تشخیص توسط مالک است که در بسیاری از مواقع به دلیل بی توجهی به آن هزینه سنگین تری در پی خواهد داشت.

انجام سرویس دوره ای و بازدید خودرو توسط کارشنان به صورت منظم علاوه بر حفظ سلامت خودرو برای مدتی طولانی تر هزینه نهایی نگه داری نیز کمتر میشود.

شما میتواند جهت تعمیر و سرویس گیربکس سوروزکی ویتارا با مراجعه به مجموعه تخصصی هیدروتک   از خدمات ویزه و منحصر به فرد این مجوعه برخوردار شوید.

شماره تماس : 09125384034

09129384034

بازدید اولیه و تشخیص ایراد به صورت رایگان برای شما انجام میشود.

Call Now Buttonتماس بگیرید