تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تعمیر و سرویس گیربکس پرادو 2009

مشخصات فنی پرادو 2009

گیربکس : 5 دنده دستی – 4 دنده اتوماتیک
محور متحرک :دو دیفرانسیل(4WD)
تعداد و آرایش سیلندر/سوپاپ : 4خطی/16
حجم موتور سی سی : 2694
قدرت(اسب بخار/دور در دقیقه) : 160/5200
گشتاور(نیوتن متر/دور در دقیقه) : 250/ 3800

تعمیر و سرویس گیربکس پرادو 2009

تعمیر و سرویس گیربکس پرادو 2009 در زمان بروز ایراد و عدم کارکرد صحیح باید سریعا انجام شود.

در این سری از خودرو های تویوتا به دلیل وزن بالای اتومبیل و وجود فشار مضاعف بر روی گیربکس عدم توجه به ایرادات و صدا های کوچک میتواند باعث گسترش خرابی و بروز مشکلات بیشتری شود.

برای نگهداری صحیح از پرادو ابتدا لازم است اطلاعاتی کلی از خودرو خود داشته باشید.

در ادامه به این موارد میپردازیم.

تعمیر و سرویس گیربکس پرادو 2009

خودرو های برند تویوتا در تمام دنیا به داشتن عمر بالا مشهور هستند و حتی در مدل های بسیار قدیمی بازار دست دوم بسیار بهتری نسبت به خودرو های جدیدتر و یا هم رده خود دارند.

سری پرادو لندکروزر (از سری لندکروز متفاوت است) با شناسه J120 یکی از پر طرفدار ترین خودرو های تویوتا در سال 2002 تا 2009 است. زمان تعویض روغن گیربکس در این خودرو توسط کمپانی در سری دنده اتوماتیک  60 الی 100 هزار مایل  (96 الی 160 هزار کیلومتر) و برای دنده دستی 30 الی 60 هزار مایل (50 الی 96 هزار کیلومتر) اعلام شده که عوامل بسیاری در زمان تعویض نقش دارد.

یکی از مهمترین فاکتور ها در تعیین زمان جهت تعویض روغن گیربکس بازدید توسط مکانیک است که شما میتوانید با مراجعه به مجموعه هیدورتک به صورت رایگان از این سرویس بهرمند شوید.

روش بعدی محاسبه کیلومتر طی شده و نوع استفاده شما از خودرو است، در استفاده شهری و یا مناطقی از تهران که دارای ترافیک سنگین میباشد خودرو شما نیاز به بازدید دروه ای به صورت منظم دارد، زیرا در این حالت ممکن است به دلیل خستگی ناشی از نگه داشتن خودرو با ترمز به صورت مدام برای زمان های کمتر از دو دقیقه خودرو را در حالت خلاص قراردهید و پس از بازشدن مسیر مجدد به دنده را به حالت (D) قرار دهید، استهلاک گیربکس در این شرایط به نسبت ترمز ها بسیار بیشتر است و توصیه میشود برای زمان های کمتر از دو دقیقه خودرو را با نگه داشتن ترمز متوقف نمایید.

عدم توجه به زمان تعمیر و سرویس گیربکس پرادو میتواند هزینه های بسیار بیشتر برای شما در پی داشته باشد. شما میتوانید به صورت رایگان خودرو خود را مورد بازبینی توسط کارشناسان و مهندسین مجموعه هیدورتک قرار دهید.

تعمیر و سرویس گیربکس پرادو 2009

خودرو پرادو شش سیلند 2009 که در تصویر اول مشاهده فرمودید با علائم زیر با مجموعه مراجع کرد.

  • خلاص شدن در حالت دنده عقب
  • کم توان شدن در زمان حرکت
  • گاز هرز در زمان تعویض دنده
  • حرکت سخت در سربالایی

که با رفع تمامی ایرادت و تعویض برخی قطعات آسیب دیده خودرو به مالک تحویل داده شد.

مواردی که برای این خودرو انجام شد شامل

  • کاسه و رینگ های  آسیب دیده گیربکس تعویض شد
  • رفع مشکل روغن ریزی کاسه نمد
  • صفحهات سوخته تعویض شد
  • تعویض روغن گیربکس
  • تعویض فیلتر گیربکس

در نهایت سرویس کامل گیربکس برای پرادو 2009 انجام شد.

همواره در کنار شما خواهیم بود.

شما میتوانید برای استفاده از خدمات ویژه ارائه شده در مجموعه تخصصی هیدروتک با شماره های

09125384034

09129384034

تماس گرفته و از تخفیف ویژه بهره مند شوید.

بازدید رایگان

بسیاری از مالکین خودرو برای صرفه جویی در وقت و هزینه از انجام سرویس و بازدید های دوره ای قطعات تا زمانی که خودرو دچار مشکل نشود سر باز میزندد و اعتقاد دارند تا زمانی که قطعه مشکلی در حرکت خودرو پیش نیاورده سالم است، اما در واقع خودرو نیز مانند انسان قبل از بروز مشکل جدی علائمی را از خود نشان میدهد که در صورت رفع به موقع هزینه بسیار پایینتری را در پی دارد. ما در مجموعه تخصصی هیدروتک برای مشتریان گرامی بازدید را به صورت رایگان انجام میدهیم.

تعمیر و سرویس گیربکس پرادو 2009

همانطور که در بالاتر گفته شد خودرو های تویوتا به داشتن عمر بالا مشهور هستند، اما سالم ماندن خودرو در طول زمان مستلزم مراقبت و نگه داری اصولی از خودرو است، که یکی از این موارد جهت حفظ سلامت فنی و موتوری انجام به موقع سرویس های دوره ای مانند: تعویض روغن، تعویض روغن گیربکس، تعویض فیلتر های مصرفی، انجام بازدید های دوره ای و … است.

Call Now Buttonتماس بگیرید