تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تعمیر گیربکس آزرا گرنجور

تعمیر گیربس آزرا گرنجور

آزرا گرنجور خودروی تولید شده شرکت کره ای هیوندای در اوایل ورود به دلیل حجم موتور و قدرت گشتارو بالا در سطح جهانی با استقبال بسیار خوبی مواجه شد. گیربس آزرا گرنجور از توع تیپ ترونیک بوده و دارای یک موتور6 سیلندر 3000سی سی است که برای یک سدان شهری بسیار عالی مییاشد.

گیربس آزرا گرنجور دارای 6 دنده در جلو بوده که قدرت 250 اسب بخاری موتور آن را به چرخ ها منتقل میکند.

تعمیر گیربکس آزرا گرنجور

گیربکس آزرا گرنجور از سال 2010 دچار تغییراتی شده که با نوع قدیمی تر خود تفاوت های بسیاری دارد.

گیربکس این خودو در مدل های قبل از 2010 نوع هایرک بوده که در دو نوع 4 دنده و 5 دنده تولید شده. اما در سری های جدید تر در مدل NF با موتور 3300 و در با نام A5HF1 و  A6LF1 تولید شده که دارای حجم روغن گیربکس 11 لیتر میباشد.
این خودرو به دلیل ایراد در ساعت گیربکس و تقه زدن در درنده ای 2 – 5 و عقب به مجموعه هیدروتک تک مراجعه کرده بود. که توسط مهندسی ما در مجموعه هیدروتک به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی رفع شد. در این مورد کلاچ 25R  آن دچار مشکل بود.
بر اثر سوختگی کلاچ فیلتر گیربکس کیپ شده بود و ماشین توانایی حرکت مناسبی نداشت با به اصطلاح این خودرو توان کافی در زمان حرکت را نداشت.

تعمیر گیربکس آزرا گرنجور

گیربکس آزرا گرنجور داری بخش های مختلفی است.

توربین یا همان مبدل گشتاور که از چندین بخش تشکیل شده است . که شامل ایپلر(پمپ)، روتور، استاتور، کلاچ لاک آپ

در مجموعه بلوک ساعت گیربکس از سه نوع شیربرقی استفاده شده است. شیر برقی مدل VFF، مدل On-Off، مدل مگنکیت

باند ترمز و کاسه خورشیدی، مجموعه دنده های سیاره ای، مجموعه هلدینگ دیفرانسیل تنیویون و کلاچ های OD-Drive و  UD-Drive و ریورس کلاچ

روتور، استاتور و کلاچ لاک آپ تشکیل شده.

ما در مجموعه هیدورتک تعمیر گیربکس آزرا گرنجور به صورت کامل انجام میدهیم تا بدون نگرانی از رانندگی با خودرو خود لذت ببرید.

تعمیر گیربکس آزرا گرنجور

ما در مجموعه تخصصی هیدروتک با همکاری مهندسین مجرب و متخصص آماده ارائه خدماتی ویژه به شما دارندگان خودرو آزرا گرنجور شما میتوانید تعمیر گیربکس آزرا گرنجور خود را به صورت تضمین شده به ما بسپارید.

همچنین شما میتوانید به صورت تماس با شماره 09125384034 به صورت رایگان مشاوره دریافت کرده و به صورت رایگان خودرو شما بازدید شود.

Call Now Buttonتماس بگیرید