تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تعویض روغن اسپورتیج

تعویض روغن اسپورتیج

کیا اسپورتیج خودرو تولیدی شرکت کیا موتورز در سال 1993 طراحی و تولید آن آغاز شد و تا کنون نیز تولید آن ادامه داشته. که نشان از استقبال بسیار عالی از این خودرو در بازار جهانی است.
کیا اسپرتیج در سال 2008 به صورت محدود وارد ایران شد. اما پس از مدتی با استقبال خوبی مواجه شد به طوری که بازار دست دوم آن حتی برای مدل های 2008 نیز بسیار مناسب است. ( 12سال پیش!!!) اما در این بین نحوه نگهداری از خودرو و انجام به موقع سرویس ها بسیار مهم است. یکی از بخش های بسیار مهم در خودرو پیشرانه یا موتور آن است. کیا اسپتریج دارای موتور 2656 سی سی بوده که نیاز به سرویس و مراقبت داشته و در صورت عدم توجه به زمان تعویض روغن اسپرتیج میتواند به قطعات داخلی موتور آسیب برساند. زیرا زمانی که میزان روغن موتور خودرو شما کمتر از مقدار تعیین شده باشد و به چراغ اخطار آن توجه نکنید باعث میشود قطعات داخلی خودرو روانکاری مناسب نداشته و به دلیل ساییدگی به یکدیگر شکسته و یا توان خودرو شما را کاهش دهد.

تعویض روغن اسپورتیج

در زمان تعویض روغن اسپورتیج باید به موارد زیر توجه کنید.

  1. روغن خودرو پس از 7000کیلومتر تعویض شود
  2. فیلتر روغن موتور تعویض کنید
  3. تعویض فیلتر کابین
  4. تعویض فیلتر هوا

انجام سرویس به صورت کامل نه تنها هزینه اضافی برای شما ایجاد نکرده بلکه باعث میشود تا از خرابی خودرو کیا اسپرتیج شما جلوگیر شود.

همچنین تعویض صافی بنزین پس از طی 50000 کیلومتر لازم است. بنزین تولید شده در ایران کیفیت متوسطی داشته و بسیاری از موارد بنزین دارای ناخالصی است.(ورود غبار داخل باک خودرو  به دلیل تمیز نبودن هوا و خودرو یا زمان تخیله سوخت در مخزن جایگاه)

همچنین مخزن سوخت خودرو شما پس از مدتی طولانی خورده میشود که زائده های آن در داخل باک خورود مانده و در صورت خرابی صافی بنزین وارد موتور میشود.

صافی بنزین وظیفه تمیز کردن و به نوعی فیلتر کردن این آلودگی ها را به عهده دارد. اما از طرفی نیاز نیست شما زودتر از 40 الی 50 هزار کیلومتر آن را تعویض کنید.

تعویض روغن اسپورتیج

تعویض روغن اسپورتیج

ما در مجموعه تخصصی هیدروتک خدماتی منحصر به فرد به شما ارائه میکنیم.

زمانی که شما برای تعویض روغن اسپورتیج به مجموعه ما مراجعه میکنید سرویس های زیر نیز برای شما انجام میشود.

  • دیاگ خودرو به صورت تخصصی توسط مهندسین مجرب در مجموعه هیدروتک
  • بازدید و چک نشتی آب یا روغن موتور و گیربکس
  • چک موتور و وضعیت احتراق موتور، شمع و وایر
  • بازدید چهار چرخ و لنت های ترمز

انجام تمامی موارد بالا به صورت رایگان بوده و در زمان انجام سرویس تعویض روغن اسپورتیج برای شما انجام میشود.

انجام بازدید های دوره ای نه تنها باعث کم خرج تر شدن خودرو شما در مدت زمانی طولانی شده (هزینه تعمیرات موتور) بلکه باعث میشود ارزش خودرو شما به دلیل سلامت فنی نسبت به سایر خودرو های هم رده خود بیشتر باشد.

همچنین شما میتوانید جهت دریافت مشاوره با تماس بگیرید: 09125384034

Call Now Buttonتماس بگیرید