تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تعویض روغن پیکانتو

تعویض روغن پیکانتو

همانطور که در جدول مقابل اعلام شده پیکانتو یکی از خودرو های بسیار ایمن و کم مصرف بوده که دارای امکانات رفاهی بسیاری است. از این رو با در نظر گرفتم شرایط کشور و محدودیت های واردات و از طرفی افزایش بهای بنزین این خودرو برای مصارف شهری انتخابی عالی خواهد بود.

یکی از اصول داشتن خودرو حتی بهترین آن ها نحوه نگهداری آن خواهد بود، که در زمان خرید و فروش سلامت فنی یکی از فاکتور های مهم در قیمت خودرو خواهد بود. یکی از این موارد تعویض روغن به موقع است.

زمان انجام سرویس پیکانتو با توجه به حجم موتور و مصرف بسیار مناسب باید هر 6 هزار کیلومتر انجام شود. انجام سرویس روغن به موقع میتواند سلامت بخش بزرگی از خودرو شما را تضمین کند.

تعویض روغن پیکانتو

پیکانتو یکی از بهترین خودرو های سایز کوچک درون شهری است. در ابتدا کمی توضیح در خصوص این خودرو دوست داشتنی خواهیم داد تا مالکین محترم اطلاعات بیشتری در خصوص خودرو خود داشته باشند.

مشخصات فنی

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 1248 سی سی
تنفس موتور تنفس طبیعی
انتقال نیرو دیفرانسیل جلو
جعبه دنده 4 دنده خودکار تیپ ترونیک

تجهیزات و امکانات

ترمز و پایداری ABS – EBD – مدیریت پایداری خودرو VSM – سیستم کنترل الکتریکی پایداری ESC
کیسه هوا مجموعا 6 کیسه هوا
دیگر تجهیزات گیربکس خودکار 4 دنده تیپترونیک – دیفرانسیل جلو – سیستم HAC (سیستم کمکی شروع حرکت در سربالایی) – چراغ ترمز اضطراری – صندلی‌های عقب تاشو – کیلومتر شمار سوپرویژن – سانروف – جالیوانی – شیشه‌های برقی – آینه‌های جانبی برقی – راهنمای LED روی آینه‌های – کامپیوتر سفری – امکانات تنظیم ارتفاع چراغهای جلو – کپسول آتش نشانی – چراغ ترمز سوم – سیستم ضد سرقت – فرمان هیدرولیک با قابلیت تنظیم ارتفاع – برف پاکن عقب – ساعت دیجیتال – آینه میانی الکتروکرومیک 

تعویض روغن پیکانتو

پیکانتو به دلیل اندازه کوچک دارای موتور 1.2 لیتری بوده که میتوان گفت تمامی بخش جلوی این خودرو را شامل میشود. و فضای خالی در این بخش وجود ندارد.

در موتور های 1.2 لیتری که برای پیکانتو استفاده شده، موتور دارای فضای بسیار کمی بوده و قطعات درون موتور باید همیشه در بهترین شرایط روانکاری و دما قرار داشته باشند. تعویض روغن و انجام سرویس کامل ریسک آسیب پذیری قطعات را تا حد بسیاری پایین می آورد. روغن موتور علاوه بر روانکاری خاصیت خنک کنندگی نیز بر عهده داشته که در مرور زمان خاصیت آن کمتر خواهد شد و موتور را در شرایط آسیب پذیری قرار میدهد.

تعویض روغن پیکانتو باید توسط تعمیرگاه و سرویس کار مجاز انجام شود. در بسیاری موارد که روغن قبلی به صورت کامل تخلیه نشده، یا فیلتر های مصرفی تعویض نمیشود و  زائده های موجود در موتور یا فیلتر قبلی وارد روغن جدید شده و قبل از رسیدن به زمان تعویض خاصیت خود را از دست میدهد. از این رو ما در مجموعه تخصصی هیدروتک با داشتن دستگاه ویژه تعویض روغن، روغن موتور پیکانتو شما را به صورت کامل تخلیه کرده و تمامی فیلتر های مصرفی را تعویض می نماییم. تا خودرو شما همواره در بهترین شرایط موتور قرار داشته باشد.

تعویض روغن پیکانتو

در بسیاری از مواقع در زمان تعویض روغن پیکانتو مالکین تمایلی برای تعویض فیلتر هوا ،فیلتر بنزین و فیلتر روغن ندارد که البته همانطور که در کاتالوگ خودرو آمده نیازی به تعویض آن های در هر تعویض روغن نیست اما اما این خودرو ساخت کشور کره جنوبی بوده که دارای بنرین بسیار با کیفیت تر نسبت به ایران است. و شرایط آب و هوا نیز بسیار متفاوت از تهران همین دو فاکتور برای تغییر زمان و شرایط سرویس روغن پیکانتو کافی است. همچنین شما میتوانید با مراجعه به مجوعه هیدروتک از وضعیت روغن موتور و زمان تعویض روغن به صورت رایگان مطلع شوید تا در زمان مناسب و با هزینه بسیار مناسب تعویض روغن پیکانتو خود را انجام دهید.

ما در مجموعه تخصصی هیدروتک در سریعترین زمان و بهترین شرایط کلیه سرویس های خودرو شما را انجام میدهیم. همچنین در زمان تعویض روغن زیر بندی خودرو شما و بخش هایی مانند لنت های ترمز شما نیز بررسی میشود. شما با مراجعه به ما در این مجموعه از سلامت خودرو خود مطمن میشوید.

Call Now Buttonتماس بگیرید