تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تعویض روغن گیربکس I20

تعویض روغن گیربکس i20

تعداد سیلندر و آرایش آن ۴ سیلندر خطی مستقیم۱۶ سوپاپ
حجم موتور هیوندای I20 ۱۳۹۶ سی سی و ۱۵۹۱ سی سی
استاندارد آلایندگی  هیوندای I20 یورو ۵
مشخصات  روغن موتور مناسب   هیوندای I20
سطح کیفیت روغن موتور توصیه شده  هیوندای I20 API SN  تمام سینتتیکAPI SM تمام سینتتیک
سطح ویسکوزیته روغن موتور توصیه شده SAE 5W-30SAE 5W-40
حجم روغن موتور با فیلتر هیوندای I20 روغن موتور   هیوندای I20با موتور ۱۴۰۰ سی سی برابر ۳٫۶ لیتر با تعویض فیلتر است

تعویض روغن گیربکس i20

خودرو هیوندای i20 یکی از خودرو های کم مصرف در بین خودرو های وارداتی است. این خودرو توسط شرکت کرمان موتور وارد کشور شده و به دلیل مصرف سوخت پایین و اندازه بسیار مناسب در عین جادار بودن در مدتی کوتاه در بین مردم محبوب شد. اندازه کوچک این خودرو باعث شده که در بسیاری از شهر های بزرگ مانند تهران که دارای ترافیک سنگینی است بسیار محبوب شود.

همانطور که در جدول بالا گفته شد این خودرو در نسخه های وارد شده در ایران دارای یک موتور 1396 سی سی 4سیلندر خطی بوده که دارای 16 سوپاپ است. که میتواند در حدود 98 اسب بخار نیرو تولید کند که با توجه به وزن پایین توان بسیار مناسبی است و زمان فشردن پدال گاز شتاب بسیار خوبی دارد.

حجم تعویض گیربکس روغن i20 با موتور 1396 سی سی ( 1400 به اصطلاح) 3.6 لیتر است که پیشنهاد میشود پس از طی مسافت 7000کیلومتر یا هر 6 ماه در صورت عدم استفاده از خودرو تعویض شود.

تعویض روغن گیربکس i20

ما در مجموعه تخصصس هیدورتک با استفاده از بهترین روغن ( توصیه شده توسط سازنده این خودرو شرکت هیوندای ) سرویس تعویض روغن گیربکس i20  شما را انجام میدهیم.

برای خودرو های کره ای در زمان تعویض روغن لازم است فیلتر های مصرفی نیز تعویض شود، این خودرو به دلیل حجم وموتور پایین اصطحلاک بیشتر در قطعات آن وجود دارد و در صورت عدم تعویض روغن در زمان مقرر و یا استفاده از روغن های تقلبی و بی کیفیت آسیب شدیدی خواهد دید. روغن موتور در واقع نقش خنک کننده و روان سازی قطعات داخلی خودرو شما را به عهده دارد و در صورت بی توجهی به این مورد هزینه بسیار سنگینی برای شما خواهد داشت. همچنین تویض فیلتر برای این خودرو الزامی است. فیلتر همانطور که از اسمش پیداست نقش فیلتر کردن زائده های روغن و آلوگی در موتور خودور شما ره به عهده دارد، در صورتی که در زمان تعویض روغن گیربکسi20 فیلتر روغن، صافی بنزین و فیلتر هوا را تعویض نکنید در واقع روغن جدید نیز تعویض نکرده اید و پس از طی مسافتی کوتاه تمام ضایعات فیلتر شده مجدد به موتور خودرو شما بازگشته و کیفیت خود را بسیار زودتر از زمان مورد انتظار از دست میدهد.

تعویض روغن i20

به صورت کاملا تخصصی و تخلیه روغن و پاکسازی موتور در زمان تعویض روغن i20

ما در مجوعه تخصصی هیدورتک  تعویض روغن i20 شما را با کمترین هزینه انجام میدهیم. همچنین شما میتوانید برای بازدید رایگان به مجموعه ما مراجعه کرده و از خدمات رایگان و مشاوره تخصصی در خصوص خودرو خود دریفات نمایید.

شماره تماس: 09125384034

تعویض روغن گیربکس i20

شما میتواند قبل از تعویض روغن i20 با مراجعه به مجموعه هیدورتک به صورت رایگان وضعیت روغن موتور بررسی نمایید و از زمان تعویض روغن بعدی مطلع شوید.

Call Now Buttonتماس بگیرید