تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

سرویس هیوندای وراکروز

سرویس هیوندای وراکروز

ما در مرکز تخصصی هیدروتک با داشتن مهندسین مجرب و تجهیزات حرفه ای آماده انجام کلیه تعمیرات گیربکس اتوماتیک، موتور، سیستم تعلیق و جلوبندی، برق و تمامی سرویس های دوره ای هستیم.

هیوندای وراکروز IX55

موتور IX55 دارای حجم 3800سی سی 6 سیلندر (v6) لامبادا از نوع زینجیر تایمی است. این خودرو دارای سیستم پاشش بنزین به صورت تزریق مستقیم بوده و توان تولید 260 اسب بخار دارد. همچنین مخزن بنرین این خودرو گنجایش 78 الی 80 لیتر بنزین داشته که با مصرف شهری 16 الی 22 لیتر در هر 100 کیلومتر به نسبت خودرو پر مصرفی است.

این خودرو پرقدرت داری توان 260 اسب بخار و گیربکس AISIN AFW ژاپن است، میتوان گفت در بخش پیشرانه و گیربکس یکی از مطمن ترین خودرو های کشور است.

جلو بندی هیوندای وراکروز IX55

وراکروز با داشتن قدرت موتور مناسب و گیربکس شش دنده نسل سوم آسین ژاپن در کنار کیفیت ساخت بسیار بالای قطعات و کابین یکی از پر طرفدارترین خودرو های هیوندای در داخل کشور است. که از بازار دست دوم خوبی بر خوردار است.

میتوان تنها ایراد این خودرو در بخش سیستم تعلیق و جلو بندی دانست.

این خودرو به دلیل ارتفاع بیشتر از سطح زمین و هم چنین وزن بیش 2تن فشار به نسبت بیشتری به این بخش ها وارد میکند.

ما در مجموعه هیدروتک با داشتن دستگاه های جدید و متناسب با هیوندای وراکروز تعمیر و سرویس دوره ای جلو بندی و تعلیق خودرو شما را انجام میدهیم.

مشخصات فني
مدل هیوندای وراکروز-iX55
پيشرانه 6 سيلندر وی شکل تنفس طبیعی
حجم موتور 3778 سی سی
حداکثر قدرت 264 اسب بخار در 6 هزار دور بر دقیقه
حداکثر گشتاور 348 نیوتن متر در 4500 دور بر دقیقه
شتاب رسمي 8.5 ثانیه
مصرف سوخت ترکيبي 12.4 لیتر در هر 100 کیلومتر
وزن 2261 کیلوگرم

تعمیر هیوندای وراکروز

مجموعه هیدورتک تخصصی ترین مجموعه تعمیرگاه خودرو در غرب تهران آماده انجام کلیه سرویس های دوره ای هیوندای وراکروز IX55، تعمیرجلوبندی، تعمیرگیربکس اتوماتیک هیوندای وراکروز IX55، تعمیر موتور و کلیه خدمات تون آپ و سرویس های روغن میباشد.

تعمیر گیربکس هیوندای وراکروز

خودرو هیوندای وراکروز دارای یکی از نرم ترین گیربکس ها در بین خودرو های هم کلاس خود است، این گیربکس وظیفه انتقال قدرت 260 اسب بخاری موتور به چرخ ها را برعهده دارد.

این گیربکس شش سرعته از سری گیربکس های نسل سوم آیسن ژاپن است و هماهنگی خوبی بین موتور و گیربکس این خودرو وجود دارد و شما به هیچ عنوان تقه و گاز هرز در زمان فشردن پدال گاز تجربه نمیکنید.

سرویس روغن وراکروز IX55

موتور  v6 مدل لامبادا دارای سیلندر دارای دو بلو سیلند است که به 3 بخش تقسیم میشود. در هر سمت دارای یک سنسور OCV بوده و وظیفه سنجش وضعیت روغن دارد که کیفیت و تمیزی آن را بررسی میکند. همچنین این مدل موتور ها دارای 4 سنسور اکسیژن در ابتدا و انتهای محفظه احتراق قبل و بعد از سوخت و یک سنسور میل سوپاپ است.

وجود سنسور های فراوان در موتور این خودرو باعث شده مراقبت و نگهداری از این خودرو بسیار حائز اهمیت باشد.

سرویس روغن موتور در کارکرد شهری معمولا هر 6000 کیلومتر  و در صورت کارکرد بین شهری و کم ترافیک هر 8000کیلومتر توصیه میشود

ما در مجموعه هیدروتک با توجه به نیاز و الزامات خدمات ویژه برای شما مشتریان گرامی انجام میدهیم.

در نظر داشته باشید اهیمت به همین موارد کوچک میتواند عمر مفید خودرو شما را افزایش داده و هزینه کمتری برای شما ایجاد نماید. همچنین بازدید به صورت رایگان انجام میشود.

روغن موتور پیشنهادی این خودرو 10-w40 است اما در برخی شرایط و مناطق به دلیل سردتر بودن هوا و افزایش غلظ روغن موتور در هوای سرد در فصل زمستان روغن 5w-40 از بهترین برند موجود در بازار یعنی کاسترول مگنت برای خودرو هیوندای وراکروز IX55 استفاده میکنیم.

Call Now Buttonتماس بگیرید