تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

سرویس کیا اوپیروس

سرویس کیا اوپیروس

کیا اوپیروس خودرو تولید شده توسط کیا موتور در سال 2003-2010 دارای یک موتور 3800 با توان تولید 266 اسب بخار یکی از خودرو های پر طرفدار در بازار ایران است. این خودرو دیفرانسل جلو به همراه گیربکس 5 دنده از نوع  تیپ ترونیک میباشد.

با توجه به افزایش قیمت خودرو در داخل کشور انتخاب یک مجوعه مناسب جهت رفع و جلو گیری از خرابی بخش های مختلف خودرو شما حائز اهمیت است. ما در مجموعه هیدروتک خدماتی حرفه ای به وسیله تجهیزات به روز و کادری متخصص را به شما ارائه میدهیم.

مراقبت و از خودرو و انجام کلیه سرویس ها در زمان مناسب باعث میشود علاوه بر افزایش عمر مفید خودرو، در زمان مالکیت هزینه کمتری برای تعمیر آن پرداخت نمایید.

در بسیاری از مواقع خرابی خودرو به دلیل استفاده ناصحیح و عدم توجه به صدای اضافی یا ناهنجار قطعات خودرو است. بنابراین شما میتوانید با انتخاب یکی مجموعه کامل و حرفه ای هیدروتک هزینه نهایی خودرو خود را کاهش دهید.

موتور 6 سیلندر 24 سوپاپه
حجم موتور 3778 سی سی
تنفس موتور تنفس طبیعی
انتقال نیرو دیفرانسیل جلو
حداکثر قدرت 266 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 353 نیوتن متر در 4500 دور در دقیقه
جعبه دنده 5 دنده خودکار تیپ ترونیک

سرویس کیا اپیروس

کیا اوپیروس را میتوان یکی از ماشین های بسیار عال در بازار دست دوم ها دانست. این خودرو با داشتن 12 ایربگ یکی از ماشین های بسیار ایمن در بین خودرو ها انتخاب شود. از این رو نگه داری اصولی و انجام سرویس به موقع میتواند ارزش خودرو شما را حفظ کند.

ما در مجموعه هیدروتک کلیه سرویس های دوره ای، تعمیر جلوبندی، برق و باطری سازی، تعمیر موتور و تعمیر گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس را به صورت اصولی انجام میدهیم.

همچنین شما میتوانید برای دریافت مشاوره و راهنمایی با ما تماس بگیرید.

تماس با مهندسین هیدروتک جهت دریافت مشاوره و درخواست حمل خودرو به صورت رایگان

Call Now Buttonتماس بگیرید