تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

خرابی دبل کلاچ جک S5

خرابی دبل کلاچ جک S5

خرابی دبل کلاچ جک S5 یکی از شایع ترین ایرادات این خودرو محبوب است. جک S5 در اواخر سال 1393 توسط شرکت کرمان موتور به کشور آورده شد و در بدو ورود با استقبال خوبی از سمت مردم به سرعت جز خودرو هایی با بازار دست دوم خوب تبدیل شد. این کراس اور شهری در ابتدا با گیربکس های 5دنده دستی و 6 دنده اتوماتیک عرضه شد و پس از دو سال نسخه اتوماتیک ان مجهز به گیربکس 6سرعته دو کلاچه شد و توانست بازار خود را حفظ نماید.

خرابی دبل کلاچ جک S5

خرابی و ضعف دبل کلاچ یکی از ایرادات شایع خرابی گیربکس های جک S5 است. در این موارد خودرو در حرکت بسیار ضعیف شده به طوری که افت توان حرکت برای راننده به سادگی قابل تشخیص است. همچنین در این مواقع تعویض دنده با تاخیر انجام میشود.

رفع مشکل دبل کلاچ جک S5

همانطور که گفته شد خرابی دبل کلاچ یکی از ایرادات شایع گیربکس های دبل کلاچ جک S5 است. این ایراد به سادگی و با تعویض دبل کلاچ در تعمیرگاه تخصصی هیدروتک رفع میشود.

دبل کلاچ جک S5

گیربکس های دبل کلاچ یا DCT در واقع جعبه دنده های نیمه خودکار هستند و از طریق دو کلاچ نیرو وارد شده کنترل میشود و به صورت زوج و فرد عمل میکند. جعبه دنده های زوج بر روی یک محور مجزا با یک کلاچ مجزا و جعبه دنده های فرد نیز به همین صورت بر روی محور مجزا با کلاچ مجزا قرار میگیرد.

این دو کلاچ از دو بخش درونی و بیرونی تشکیل شده که بخش بیرونی بزرگتر بوده و وظیفه درگیری چرخ دنده های فرد را انجام میدهد و کلاچ داخلی مربوط به دنده های زوج است.

Video Thumbnail

رفع ایراد دبل کلاچ جک S5

شما میتوانید با مراجعه به تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک هیدروتک در سریع ترین زمان ایراد خودرو خود را رفع نمایید.

شماره تماس جهت هماهنگی:

09125384034

09129384034

 

آدرس تعمیرگاه هیدروتک:

تهران صادقیه خیابان گلاب کارواش سعید تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک هیدروتک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید