تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تعویض روغن تهران

تعویض روغن اتومبیل شما در کوتاه ترین زمان به صورت اتوماتیک با روغن اورجینال متناسب با موتور خودرو شما

با رزرو وقت قبلی دیگر معطل نمی شوید. 

شماره تماس: 02145116666

تعویض روغن

برای سلامت موتور ماشین در وهله اول باید به آب رادیاتور ماشین و سپس روغن به صورت منظم چک شود.

روغن موتور نقش روان کننده قطعات موتور، خنک کننده موتور، تمیز کننده سوپاپ و پیستون از دوده برای موتور اتومبیل شما دارد. میزان روغن توسط میله ای مندرج در کنار یا بالای موتور قرار گرفته و شما به سادگی میتوانید از وضعیت روغن موتور خود مطلع شوید.

در صورت کم بودن روغن و یا سیاه شدن باید هر چه سریعتر روغن اتومیبل خود را تعویض نمایید.

بسیاری از خودرو های ساخت داخل کشور به دلیل ضعف منتاژ پس از طی 4هزار کیلو متر بین 0.5 الی 0.8 لیتر روغن کم میکنند و لازم است پس از طی مسافت 5 الی 8 هزار کیلومتر روغن خودرو شما تعویض شود. عدم تعویض به موقع میتواند هزینه بسیاری بالایی برای شما در پی داشته باشد. برای مثال در صورت کم شدن روغن و عدم توجه میتواند منجر به سوختن موتور، شکستن سوپاپ یا آسیب به قطعات موتور شود که هزینه بسیار بالایی خواهد داشت. ما در مجموعه هیدروتک با ارائه دفترچه تمامی خدمات انجام شده و هم چنین زمان تعویض روغن خودرو را به شما اطلاع میدهیم تا از مشکلات و دردسر های ممکن برای شما جلوگیری شود.

زمان تعویض روغن

روغن اتومبیل شما نقش مهمی در حرکت پیشرانه داشته و باید به صورت مونظم بررسی شود.

روغن مورد استفاده برای خودرو ها متفاوت بوده و بر اساس کارخانه سازنده خودرو مشخص میشود. ما در مجموعه هیدروتک با استفاده از روغن های با کیفیت و متناسب با خودرو شما سلامت موتور اتوموبیل شما را تضمین میکنیم.

روغن اتومبیل باید پس از طی مسافت 5 الی 8 هزار کیلومتر تعویض شود. این مقدار بر اساس وضعیت ترافیک و درجا کارکردن خودرو متفاوت است. به طوری که هر ساعت توقف معادل 50 کیلومتر محاسبه میشود.

ما در هیدروتک با بررسی وضعیت روغن خودرو شما زمان تعویض روغن را به شما اعلام میکنیم.

لازم به ذکر است تعویض فیلتر روغن هر 10 هزار کیلومتر انجام شود اما پیشنهاد ما برای خودرو های مونتاژ داخل و بسیاری از خودرو های خارجی تعویض این قطعه پس از هر بار تعویض روغن است، این کار باعث میشود روغن جدید شما دیرتر کثیف شده و عملکرد بهتری داشته باشد، همچنین باعث افزایش عمر موتور میشود.

روغن مندرج
c700x420
EngineOilHelps

تعویض روغن حتی در ایام تعطیل

مجموعه هیدروتک همواره در کنار شماست حتی در ایام تعطیل میتوانید به مجموعه ما مراجعه کرده و سرویس خودرو خود را انجام دهید. تا بدون نگرانی از وضعیت خودرو خود سفری لذت بخش در پایان هفته داشته باشید.

Call Now Buttonتماس بگیرید