تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

مکانیک خودرو

ماشین نیز مانند بسیاری از وسایل ممکن است دچار خرابی و مشکل میشود، داشتن تعمیر کار حرفه ای و مطمن از مهمترین اصول سالم نگه داشتن ماشین است. برای مثال یکی از قطعات مهم و کلیدی موتور خودرو شما تسمه تایم بوده، این قطعه نقش کلیدی در به حرکت در آوردن سوپاپ ها و یا میل سوپاپ موتور خودرو را به عهده دارد. پارگی یا پوسیدگی این قطعه میتواند باعث شکسته شدن سوپاپ و میل سوپاپ شده و هزینه بسیار بالایی برای شما پیش آورد.

مکانیک های مجرب ما در مجموعه هیدروتک در زمان بازبینی و چک خودرو گزارشی کامل از وضعیت سلامت موتور، وضعیت گیربکس و همچنین زمان تعویض قطعات مصرفی مانند لنت، روغن، تسمه دینام،تسمه تایم، دیسک و صفحه و … به شما میدهند و تمام این گزارشات در دفترچه خودرو ثبت شده و خدمت شما ارائه میشود.

این روند باعث میشود اطلاع درستی از وضعیت خودرو داشته و از شرایط فنی خودرو خود مطمن باشید. در بسیاری از شهر های بزرگ مانند تهران افراد زمان کمتری برای رسیدگی منظم به ماشین خود دارند از این رو ما در هیدروتک اطلاعاتی کامل از خودرو شما داشته و بدون نیاز به هدر رفتن وقت ارزشمند شما تمامی سرویس های لازم توسط مهندسین مجرب و کار آزموده انجام میدهیم.

قبل از همه چیز خوب است بدانید مکانیک در لغت به معنای حرکت ماده و نیروهایی که باعث حرکت جسم و ماده میشود میگویند.
مکانیک ماشین به شخصی گفته میشود که دانش و مهارت کافی در تشخیص و رفع عیوب فنی خودرو شما دارد.
در بسیاری از موارد مکانیک های حرفه ای و سر شناس با کسب تجربه در زمینه ماشین به مهارت کسب کرده اند و در برخی مواقع با وجود مهارت بالا دانش و علم کافی ندارند. مهندسین ما در هیدروتک علاوه بر دانش فنی در این حوزه مهارت بالایی در تشخیص و رفع عیوب خودرو شما دارند.
با توجه به گسترش تکنولوژی و ورود آن به خودرو سازی همواره به یک مکانیک مطمن و کار آزموده جهت سرویس و رفع ایرادات فنی خودرو گرانبها خود نیاز دارید، در بسیاری از مواقع تشخیص غلط و یا تعمیر صحیح باعث مشکلات و یا هزینه اضافی میشود. موارد زیر کار های مربوط به مکانیک شماست:
تعمیر گیربکس، ایرادات موتوری و صدا از موتور، تعویض لنت، تعویض تسمه تایم، تعویض دینام و متعلقات،دیسک و صفحه کلاچ و سایر موارد این چنینی که مرتبط با حرکت خودرو شماست.
شما میتوانید برای مشاوره و دریافت اطلاعات در این خصوص با شماره 02145116666 تماس حاصل فرمایید.

photo_2018-04-12_16-05-41
photo_2015-11-10_08-21-51
44e82b2f-0b59-4ad7-9115-c7f128640939
212101_746

مکانیک خودرو

ارائه کلیه خدمات مکانیکی خودر در مرکز تخصصی هیدروتک

تهران صادقیه خیابان گلاب کارواش سعید تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک هیدروتک

مکانیک غرب تهران

مجموعه تخصصی مکانیک غرب تهران انجام کلیه امور فنی ماشین حتی در ایام تعطیل

Call Now Buttonتماس بگیرید