تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

تماس با فرشاد

فرشاد 09125384034

همه روزه 8 الی 20

حتی ایام تعطیل

گاز هرز تویوتا کمری

گاز هرز تویوتا کمری

گاز هرز تویوتا کمری

گاز هرز تویوتا کمری

گاز هرز تویوتا کمری

گاز هرز تویوتا کمری یکی از نشانه های خرابی در گیربکس خودرو شماست.

خودرو های تویوتا به عمر بالای قطعات و هزینه پایین نگهداری در سراسر دنیا معروف هستند. اما این بدین معنا نیست که نیاز به انجام سرویس به موقع ندارند. بسیاری از خودرو های تویوتا از جمله کمری، یاریس هزینه نگهداری کمتری به نسب رقبا دارند اما شرط اصلی آن نگهداری صحیح از خودرو است.

خودرو تویوتا کمریGLX با گیربکس اتوماتیک با کد U250 از نوع 5دنده تیپترونیک است.

گاز هرز تویوتا کمری

یکی از نشانه های خرابی گیربکس گاز هرز در زمان حرکت و تعویض دنده است. موارد عمده در گاز هرز میتواند به دلیل خرابی گیربکس در بخش ساعت، کثیف یا فاسد شدن روغن گیربکس، کیپ شدن فیلتر روغن گیربکس، خرابی صفحه کلاچ و بسیاری موارد دیگر که نیاز است در مرکز تخصصی گیربکس اتوماتیک هیدورتک توسط کارشناسان فنی مورد باز بینی قرارگیرد.

گاز هرز تویوتا کمری دلایل:

گاز هرز تویوتا کمری، ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که پس از فشار دادن پدال گاز دور موتور بالا رفته اما ماشین شما توان حرکت نداشته باشد و تنها صدای موتور شنیده شود.

این مشکل میتواند موارد بسیاری را شامل شود. که در اینجا به موارد مربوط به این خودرو میپردازیم:

گاز هرز تویوتا کمری به علت کم شدن سطح روغن گیربکس بود که میتوانست مشکلات بسیاری در پی داشته باشد. زمانی که روغن گیربکس خودرو شما کاهش پیدا میکند پیستون ها فشار لازم برای پرس کردن ندارد و در ادامه روغن کافی به پشت کاسه کلاچ ها نمیرسد و این باعث خورده شدن صفحات کلاچ گیربکس اتوماتیک شده در این کمبود روغن که به دلیل عدم مراجعه به تعمیرگاه تخصصی پیش آمده.

گاز هرز تویوتا کمری

خودرو تویوتا GLX به دلیل گاز هرز دنده 2 به 3 و همچنین خلاصی دنده عقب که ناشی از افت فشار روغن به دلیل خرابی پمپ روغن گیربکس و عدم انجام سرویس گیربکس به موقع بوده به صورت تخصصی در مجموعه هیدروتک مورد بازبینی و تعمیر قرارگرفت.

تعمیر گیربکس اتوماتیک هیدروتک در مجموعه تخصصی هیدروتک به همراه کادری مجرب و متخصص.

شما میتوانید جهت دریافت مشاوره به صورت رایگان با شماره: 09125384034 و 09129384034

تماس بگیرید.

مسیر یاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید